przyjazd:
wyjazd:
od 180

Wprowadź kod promocyjny

Stoki narciarskie

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska znajduje się w samych sercu Białki Tatrzańskiej, w bliskim sąsiedztwie Villi Magnat.

Kotelnica to największa stacja narciarska położona na Podhalu i dysponuje 14 km tras o różnym stopniu trudności, od łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

Dla biegaczy narciarskich przygotowanych jest kilkanaście kilometrów tras biegowych.

Na terenie ośrodka znajduje się szkoła narciarska, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

 

GRAPA-LITWINKA to  4-osobowa kolej krzesełkowa o długosci 900 m, przepustowośco 2 400 osób na godzinę. Z góry tej rozpościerają się zapierające dech widoki.

Dodatkowo działaja 3 wyciagi orczykowe: o długosci 120 m tzw. „Ośla łączka” o przepustowosci 400 osób/godzinę a drugi o długosci 400 m i przepustowości 900 osób na godzinę. Trzeci wyciąg ma długość 400 m i przepustowość 900 osób na godzinę.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Villa Magnat
ul. Środkowa 140,
34-405 Białka Tatrzańska

Villa Magnat
+48 18 265 42 36

Obecnie system rezerwacyjny jest niedostępny. W sprawie rezerwacji proszę kontaktować się pod adresem: rezerwacja@hotelmolo.com lub pod numerem +48 505 268 123

Zapisz się na newsletter

Zostaw nam swojego maila, będziesz mógł uzyskać jako jeden z pierwszych najświeższe informacje o naszych promocjach i najciekawszych ofertach

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij